Naujienos

October 12, 2023

Push Gaming leidžia žaidėjams į žvejybos ekspediciją Fish 'N' Nudge

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Push Gaming, įtraukiančių internetinių lošimų automatų tiekėja, paskelbė apie savo naujausią lošimo automatų pavadinimą Fish 'N' Nudge. Pasak programinės įrangos kūrėjo, šis žaidimas pristato populiarią žvejybos temą su keliomis moderniomis funkcijomis, kad žaidėjams būtų naudinga. 

Push Gaming leidžia žaidėjams į žvejybos ekspediciją Fish 'N' Nudge

Šis žvejybos tematikos lošimo automatas žaidžiamas ant 5 būgnų ir 4 eilių su 20 statymo eilučių. Kūrėjas sukuria žvejybos atmosferą pažįstamomis piktogramomis, tokiomis kaip meškerės, ritės ir masalai. Šiuos simbolius papildo laukinis žvejys, kuris gali pakeisti visus pagrindinius žaidimo simbolius ir sukurti laimėjimo kombinacijas iki 40 kartų didesnės už statymą. 

Keturi vertikalūs simboliai gali būti matomi kaip grynoji perdanga bet kurio pagrindinio žaidimo sukimo metu. Šis tinklas pasislinks viena eilute žemyn su kiekvienu paskesniu sukimu, kol paliks žaidimų lentą. Jei kokie nors momentiniai piniginiai prizai pateks į tinklą, jis juos surinks ir laukinį žveją pavers visų prizų surinkėju.

The programinės įrangos kūrėjas priduria, kad žaidėjai gali atrakinti nemokamų sukimų premiją surinkę bent tris „Scatter“ simbolius su papildomais „Scatter“ simboliais ir pridedant daugiklį. Tinklo piktogramos užims antrą ir ketvirtą būgnus, o žaidėjai - ne nauji internetiniai kazino per funkciją gali nukreipti daugiau tokio pobūdžio simbolių. Premija tęsis tol, kol visi grynieji simboliai bus pašalinti iš žaidimo. Be to, kiekvienas sukimas padidina daugiklius vienu.

Fish 'N' Nudge skiriasi nuo kitų žvejybos temų internetiniai lošimo automatai nes jame derinami tradiciniai motyvai ir šiuolaikiniai komponentai, kurie gali atnešti žaidėjams nemažą atlygį pagrindiniame žaidime ir nemokamų sukimų. Žaidimas seka kitų naujų kūrėjo pavadinimų sėkme, pvz., Goat Getter, Rat King ir Skustuvas grįžta. Šie leidimai atsiranda, kai „Push Gaming“ ruošiasi dideliam augimui po to MGMRI/LeoVegas perėmimas

Craigas Turneris, vyresnysis žaidimų gamintojas Push Žaidimai, sakė:

„Fish 'n' Nudge“ yra universalus lošimo automatas, siūlantis žaidėjams kelis būdus laimėti pagrindiniame žaidime, o tinkliniai simboliai prideda transformacinį elementą ir taip jaudinančiam žaidimui.

"Galimybė nemokamų sukimų ratu suktis be galo, kol ant būgnų yra tinklai, tuo pačiu padidina daugiklį ir suteikia daugiau galimybių laimėti, todėl žaidėjų jaudulys didėja. Džiaugiamės matydami, kokius laimėjimus laimi žmonės , šiuo klasikinės temos ir mechaniškai išradingu pavadinimu

Paskutinės naujienos

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.
2023-10-26

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.

Naujienos