Populiariausios naujos internetinių loterijų svetainės 2023

Loterija yra azartinis žaidimas, kai dažnai žaidžiama norint laimėti prizą. Kai kuriose šalyse loterijos yra uždraustos, o kitos šalys vykdo valstybines ir nacionalines loterijas. Žaidimo būdas laikui bėgant keitėsi. Dabar piliečiai ir gyventojai gali žaisti loterijas net neturėdami apsilankyti fizinėje parduotuvėje ir nusipirkti loterijos bilietų.

Čia skyrėme laiko, kad galėtume parengti geriausių naujų loterijų svetainių visame pasaulyje sąrašą, kur galėsite išbandyti savo laimę, jei esate pradedantysis ar net patyręs loterijos žaidėjas.

Populiariausios naujos internetinių loterijų svetainės 2023
Didžiausi loterijos laimėjimaiSkirtingos loterijos
Didžiausi loterijos laimėjimai

Didžiausi loterijos laimėjimai

Nėra geresnės naujienos, nei gauti skambutį, kad laimėjote loterijos prizą ar jackpotą. Visi žaidžia loterijoje tikėdamiesi laimėti pagrindinį prizą. Štai keletas didžiausių loterijų laimėjimų JAV ir visame pasaulyje.

1,586 mlrd. USD („Powerball“) - Trys bilietai buvo parduoti Tenesyje, Floridoje ir Kalifornijoje, o kiekvienas bilietų turėtojas namo grįžo su beveik 528,8 mln.

1,537 mlrd. USD („Mega Millions“) - 2018 m. Laimėjo moteris, gyvenanti Pietų Karolinoje, nusprendusi likti nežinoma ir nepareikalavusi prizo iki kelių savaičių iki ieškinio termino pabaigos

Didžiausi loterijos laimėjimai
Skirtingos loterijos

Skirtingos loterijos

Jei esate loterijos entuziastas, yra daug loterijos žaidimų, kuriuos galite žaisti tikėdamiesi patekti į pagrindinį prizą. Loterijos skirtingose šalyse skiriasi, o piniginius prizus laimi žaidėjai, galintys sujungti tam tikrą kamuolių skaičių. Toliau pateikiamos kelios įprastos loterijos.

  • „Powerball“ - tai populiari loterija Amerikoje, kurią žaidžia 45 valstijos, Mergelių salos, Puerto Rikas, Kolumbija ir kitos pasaulio šalys.
  • „Mega Millions“ - tai amerikiečių loterijos žaidimas, kurį galima žaisti internete ir kuris yra laikomas vienu iš dviejų didžiausių jackpot žaidimų šalyje.
Skirtingos loterijos
Sąžiningos loterijos svetainės

Sąžiningos loterijos svetainės

Kasdien populiarėjant loterijų svetainėms, svarbu apsvarstyti galimybę žaisti pas geriausius ir labiausiai įsitvirtinusius loterijų operatorius. Tai yra įvairūs būdai, kaip atpažinti įsitvirtinusį loterijos operatorių, įskaitant:

  • Klientų apžvalgos - norint sužinoti apie kitų klientų patirtį, būtina peržiūrėti klientų atsiliepimus, kuriuos galima rasti internete.

  • Operacijos trukmė - dauguma nustatytų operatorių dirba tam tikrą laiką; todėl būtina atsižvelgti į šias svetaines.

  • Kontaktinė informacija, nustatyti operatoriai turi kontaktinę ir vietovės informaciją svetainėse, kad galėtų greitai susisiekti iškilus klausimams ar paaiškinimams.

Sąžiningos loterijos svetainės
Patikimos loterijos svetainės

Patikimos loterijos svetainės

Šalys reikalauja, kad loterijos svetainėje būtų specialios licencijos, pradedant vietos valdžios licencijomis ir baigiant loterijas licencijuojančių įstaigų išduotomis licencijomis. Šios įstaigos yra tiek vietinės, tiek tarptautinės ir priklausomai nuo jų jurisdikcijos nurodys, kaip veikia loterijos.

Loterijos žaidėjai turėtų užtikrinti, kad jie atsižvelgtų į svetaines, turinčias atitinkamas licencijas, kad apsaugotų jų interesus, pvz., Statymus ir laimėjimus. Kai kurios šalys leis registruoti narius tik operatoriams, kurie įvykdė tam tikrus griežtus standartus ir sąlygas. Operatoriai, turintys licencijas, taip pat užima aukštą vietą geriausių ir patikimiausių loterijų svetainių sąraše.

Patikimos loterijos svetainės
Apsauga loterijos svetainėse

Apsauga loterijos svetainėse

Loterijų svetainių saugumas turėtų būti visų loterijų mėgėjų rūpestis numeris vienas. Dauguma loterijų operatorių, norėdami apsaugoti savo klientų informaciją ir lėšas, priėmė pažangiausias apsaugos sistemas. Toliau pateikiamos kelios priežastys, kodėl turėtumėte žaisti saugioje loterijos svetainėje:

  • Asmeninė informacija - registruojantis internetinėse loterijose, reikia pateikti asmeninę informaciją, įskaitant vardą, adresą ir telefono numerį. Ši informacija neturėtų būti prieinama tretiesiems asmenims.

  • Indėliai ir atsiėmimai - geriausi loterijos operatoriai turi saugius įmokų ir pinigų išgryninimo metodus, kurie padeda apsaugoti kliento kredito ir debeto kortelių informaciją.

Apsauga loterijos svetainėse
Loterijų žaidimų istorija

Loterijų žaidimų istorija

Pirmoji loterija, siūlanti prizus piniginės naudos atžvilgiu, pirmą kartą įvyko XV a. Tačiau prieš tai buvo kitų loterijų formų, tokių kaip „Keno“, kurios pradžia siekia Kiniją, kuri žaidė 205–187 m. Pr. Teigiama, kad tuo metu „Keno“ finansavo kai kuriuos vyriausybės projektus, pavyzdžiui, Didžiąją kinų sieną.

Loterija vystėsi įvairiais būdais, daug išsivysčiusių šalių ją panaudojo įvairioms viešosioms ir privačioms įmonėms finansuoti. Pavyzdžiui, 1612 m. Jungtinės Valstijos karalius Džeimsas 1 leido loterijai angliškai loterijai, kuri padėjo surinkti pinigų Virdžinijos angliškiems naujakuriams.

Loterijų žaidimų istorija