Naujienos

March 22, 2023

Pragmatic Play pristato naują Rabbit Garden lošimo automatą

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Pragmatiškas žaidimas, didžiausias internetinių lošimų automatų tiekėjas, pavasario pradžios proga išleido „Rabbit Garden“ lošimo automatą. Tai jaudinantis lošimo automatas su morkomis, monetomis ir grupelėmis visose būgnuose. 

Pragmatic Play pristato naują Rabbit Garden lošimo automatą

Rabbit Garden yra 7 × 7 tinklelio žaidimas su žavingai iliustruotais triušių, lapių ir karučių simboliais. Žaidimas yra vizualiai patrauklus, jame yra gražiai animuotas sodo fonas, išryškinantis pavasario atmosferą. 

Sujungimo funkcija suaktyvinama, kai ekrane susikaupia bent penki simboliai. Mainais tai suteikia žaidėjams laimėjimą ir ištrina žaidimo simbolius. Tada prisipildo naujų simbolių lavina, galinti laimėti daugiau. 

Triušis taip pat gali pašokti į dešinę nuo tinklelio, kad gautų morką, todėl atsitiktinai atsiras iki 12 dauginamųjų monetų. Jei laimėjimas susietas su monetomis, jie gaus iki 1000 kartų už monetą!

Dar geriau, jei žaidėjai, surinkę keturis ar daugiau išsklaidymų, aktyvuoja nemokamų sukimų žaidimą, pradedant nuo penkių sukimų. Premijos raundų metu laimėję simboliai ir monetos prideda taškų prie metro; vienas simboliui ir trys monetai. Kai žaidėjai surenka 30 taškų, žaidimas pradedamas iš naujo naudojant 2x daugiklį. Žaidėjai turi penkis lygius, o paskutiniame lygyje yra 10 kartų daugiklis.

Be to, labai mylimas klasterių mechanikas grįžta į naujausią „Pragmatic Play“ pasiūlymą „Rabbit Garden“ ir prisijungia prie kitų sėkmingų pavadinimų, tokių kaip „Mochimon“ ir daugybę apdovanojimų pelnęs „Sugar Rush“, gretų.

Irina Cornides, „Pragmatic Play“ vyriausioji operacinė pareigūnė, pareiškė, kad „Rabbit Garden“ yra vienas iš tiekėjo parašų, įskaitant klasterio mechaniką su dideliais daugikliais. Ji pridūrė, kad dėl ryškių vaizdų ir pavasario motyvo „Rabbit Garden“ puikiai papildo „Pragmatic Play“ klasterių kolekciją. Cornidesas sakė, kad „Pragmatic Play“ yra tikri žaidėjai geriausi internetiniai kazino mėgausis greita žaidimo mechanika ir kelių lygių nemokamais sukimais.

Paskutinės naujienos

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.
2023-10-26

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.

Naujienos