Klesti žaidimai išlaisvina bulių kautynių chaosą su The Mighty Toro

Naujienos

2023-03-21

Benard Maumo

„Booming Games“ neseniai pakvietė savo gerbėjus į didingą Ispanijos bulių kautynių renginį su „The Mighty Toro“. Šiame žaidime žaidėjai mėgausis autentiška bulių kautynių atmosfera 5x4 ekrane su 20 statymo eilučių. 

Klesti žaidimai išlaisvina bulių kautynių chaosą su The Mighty Toro

Mighty Toro leidžia laimingiems žaidėjams iškovoti laimėjimą suderinus bent tris simbolius statymo eilutėje. O siekiant pagerinti jūsų šansus išgyventi dulkėtoje kovoje, šiame žaidime yra įvairių funkcijų, įskaitant nemokamus sukimus, išsklaidymus ir laukinius daugiklius.

Laukiniai daugikliai gali atsitiktinai atsirasti pagrindinio žaidimo metu, kad žaidėjai būtų apdovanoti 5 kartus didesniu už pradinį statymą. „Scatter“ piktogramos taip pat suteikia jaudulio geriausi internetiniai kazino suaktyvinus nemokamų sukimų premija jei jie patenka į 1, 3 ir 5 būgnus. Tačiau prizų rato sukimas lemia papildomų sukimų skaičių, o laimingieji žaidėjai laimi iki 15 raundų su Walking Wilds. 

Tuo tarpu laukinis daugiklis liks užrakintas būgnuose visą laikotarpį. Tačiau jis gali pakeisti savo poziciją, padidindamas jūsų galimybes gauti 7000 kartų didesnį prizą. 

Jei norite šokti tiesiai į bulių kautynes, Klesti žaidimai leidžia tai padaryti naudojant „Bonus Buy“ funkciją. Čia žaidėjai gali įsigyti papildomų sukimų raundus, priklausomai nuo to, kiek jie turi. Tačiau ši funkcija nėra prekės ženklo žaidimo dalis, nes ji yra neteisėta kai kuriose jurisdikcijose, pvz., Jungtinėje Karalystėje.

Komentuodamas žaidimą Moritzas Blume'as, „Booming Games“ produktų direktorius, pažymėjo, kad „The Mighty Toro“ yra įspūdingas lošimo automatas, imituojantis dramatišką Ispanijos bulių kautynių atmosferą. Jis sakė, kad labai nepastovus žaidimo pobūdis neabejotinai sukels širdis, nes laukiniai žaidimai, daugikliai ir nemokami sukimai suteikia žaidėjams galimybę laimėti daug. 

„Tai yra stiprus mūsų augančio lošimo automatų portfelio papildymas, todėl tikimės, kad žaidėjai žengs į ringą“, pridūrė Blume'as.

Paskutinės naujienos

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą
2023-08-31

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą

Naujienos