Naujos loterijų svetainės

Prieš metus „EuroMillions“ ir „National Lotto“ buvo vienintelės JK gyventojams prieinamos loterijos. Dėl naujų loterijų svetainių, kurios šiandien atsiranda, tai leidžia pasaulio žaidėjams dalyvauti loterijose. Turėdami tokią gausybę naujų loterijos platformų, žaidėjai turi daugybę pasirinkimų žaisti loteriją internetu arba statyti už loterijos burtų rezultatą.

Pasiruošę pradėti riedėti naujomis loterijos svetainėmis? Nuo „Mega Millions“ ir „Powerball“ iki „Cryptocurrency“ loto – žaidėjams internete yra daugybė sensacingų loterijų. Šiame puslapyje pateiktas naujų, pirmaujančių loterijų svetainių sąrašas yra gausus, kad būtų galima palyginti ir išsirinkti mėgstamiausias lažintis.

Įvairios loterijos

Įvairios loterijos

Jei esate loterijų entuziastas, yra daug loterijos žaidimų, kuriuos galite žaisti su viltimi pasiekti jackpotą. Loterijos įvairiose šalyse skiriasi, o piniginį prizą laimi žaidėjai, galintys sulyginti tam tikrą kamuoliukų skaičių. Toliau pateikiamos kelios įprastos loterijos.

Powerball - Tai populiari loterija Amerikoje, žaidžiama 45 valstijose, Mergelių salose, Puerto Rike, Kolumbija, ir kitose pasaulio šalyse.

Mega milijonai – Tai amerikietiškas loterijos žaidimas, kurį galima žaisti internete ir laikomas vienu iš dviejų didžiausių jackpotų žaidimų šalyje.

Įvairios loterijos
Kodėl verta žaisti loterijose

Kodėl verta žaisti loterijose

Nors loterijos žaidėjai jame dalyvauja dėl įvairių priežasčių, nėra priimtinos priežasties įsitraukti į sėkmės žaidimą. Tačiau kai kurie subjektyvūs motyvai yra šie:

Aukso puodo laimėjimas: Dauguma žmonių trokšta laimėti jackpotą, o tai įmanoma tik žaidžiant loterijoje. Darosi įdomiau žinant, kad nugalėtojams skiriami didžiuliai piniginiai prizai.

Žaisti savo malonumui: Kai kuriems žaidėjams sėkmės bandymas su loterijos bilietu yra jaudinanti socialinė veikla. Tereikia žaidėjui pasirinkti laimingus skaičius ir laukti burtų.

Gyvenimą keičiantis: Laimėjimas loterijoje gali pakeisti žaidėjo gyvenimą amžiams. Tai turbūt geriausia, kas gali nutikti bet kuriam žaidėjui.

Kodėl verta žaisti loterijose
Didžiausi loterijos laimėjimai

Didžiausi loterijos laimėjimai

Nėra geresnės naujienos nei skambutis, kad laimėjote loterijos prizą ar jackpotą. Visi žaidžia loterijoje tikėdamiesi laimėti jackpotą. Štai keletas didžiausių loterijos laimėjimų Jungtinės Valstijos ir visame pasaulyje.

1,586 milijardo dolerių („Powerball“) - Trys bilietai buvo parduoti Tenesyje, Floridoje ir Kalifornijoje, kiekvienas bilietų turėtojas grįžo namo su beveik 528,8 mln.

1,537 milijardo dolerių (megamilijonai) - 2018 m. laimėjo ponia, gyvenanti Pietų Karolinoje, nusprendusi likti anonimiška ir nepareikalavusi savo prizo likus kelioms savaitėms iki paraiškos pateikimo termino.

Didžiausi loterijos laimėjimai
Sąžiningos loterijos svetainės

Sąžiningos loterijos svetainės

Kasdien populiarėjant loterijų svetainėms, būtina pagalvoti apie galimybę žaisti geriausi ir labiausiai įsitvirtinę loterijų operatoriai. Yra įvairių būdų, kaip atpažinti įsitvirtintą loterijos operatorių, įskaitant:

Klientų atsiliepimai- Labai svarbu peržiūrėti klientų atsiliepimus, kurie yra internete, kad sužinotumėte apie kitų klientų patirtį.

Operacijos trukmė- Dauguma įkurtų operatorių veikia jau kurį laiką; todėl būtina atsižvelgti į šias svetaines.

Kontaktiniai duomenys - Įsisteigę operatoriai svetainėse turi kontaktinę ir vietos informaciją, kad galėtų greitai susisiekti, jei kiltų klausimų ar paaiškinimų.

Sąžiningos loterijos svetainės
Patikimos loterijų svetainės

Patikimos loterijų svetainės

Šalys bus reikalaujama, kad loterijų svetainė turėtų specialias licencijas, pradedant vietinės valdžios licencijomis ir baigiant loterijas licencijuojančių įstaigų išduotomis licencijomis. Šios institucijos yra vietinės arba tarptautinės ir diktuos, kaip loterijos veiks, priklausomai nuo jų jurisdikcijos.

Loterijos žaidėjai turėtų pasirūpinti, kad svetainės, turinčios atitinkamas licencijas, apsaugotų savo interesus, pvz., statymus ir laimėjimus. Kai kurios šalys leis registruotis narius tik tiems operatoriams, kurie atitiko tam tikrus griežtus standartus ir sąlygas. Licencijas turintys operatoriai taip pat užima aukščiausią vietą geriausių ir patikimų loterijų svetainių sąraše.

Patikimos loterijų svetainės
Priklausomybė nuo lošimų

Priklausomybė nuo lošimų

Jei jūs ar kas nors aplink jus kovoja su priklausomybe nuo lošimų, susisiekite su GamCare.

Skaityti daugiau apie kas yra priklausomybė nuo lošimų ir kaip atsakingai lošti.

Priklausomybė nuo lošimų
Saugumas loterijų svetainėse

Saugumas loterijų svetainėse

Saugumas loterijų svetainėse turėtų būti svarbiausias visų loterijų mėgėjų rūpestis. Daugelis loterijų operatorių taiko pažangiausias saugumo sistemas, kad apsaugotų savo klientų informaciją ir lėšas. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte žaisti saugioje loterijos svetainėje:

Asmeninė informacija- Registruojantis internetinėse loterijose privaloma pateikti asmeninę informaciją, įskaitant vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį. Ši informacija neturėtų būti prieinama trečiosioms šalims.

Indėliai ir pinigų išėmimai- Geriausi loterijų operatoriai turi saugius įmokų ir pinigų išėmimo būdus, kurie padeda apsaugoti kliento kredito ir debeto kortelių informaciją.

Saugumas loterijų svetainėse
Loterijų žaidimų istorija

Loterijų žaidimų istorija

Pirmoji loterija, siūlanti piniginius laimėjimus, pirmą kartą įvyko XV a. Tačiau prieš tai buvo ir kitų formų loterijų, tokių kaip Keno, kurios kilmė siejama su Kinija, žaidžiama 205–187 m. pr. Kr.. Teigiama, kad Keno tuo metu finansavo kai kuriuos vyriausybės projektus, pavyzdžiui, Didžiąją kinų sieną.

Loterija vystėsi įvairiomis formomis, daugelis išsivysčiusių šalių naudoja ją įvairioms viešosioms ir privačioms įmonėms finansuoti. Pavyzdžiui, 1612 m. Anglijos loteriją leido JAV karalius Jamesas 1, padėdamas surinkti pinigų anglų naujakuriams Virdžinijoje.

Loterijų žaidimų istorija