„Stakelogic“ kviečia žaidėjus į žvejybos ekspediciją, skirtą Eriko dideliam laimikiui

Naujienos

2023-07-20

Benard Maumo

2023 m. liepos 20 d. Stakelogic, pirmaujanti apdovanojimus pelniusių internetinių lošimų automatų kūrėja, paskelbė apie Eric's Big Catch debiutą. Tai įelektrinantis žuvies tematikos internetinis lošimo automatų žaidimas, kviečiantis žaidėjus mesti tinklus į ritinius, tikintis laimėti didelių laimėjimų!

„Stakelogic“ kviečia žaidėjus į žvejybos ekspediciją, skirtą Eriko dideliam laimikiui

Žaidėjai nebūtinai turi būti kvalifikuoti, kad galėtų mėgautis šia ekskursija. Taip yra todėl, kad žvejys Erikas turi reikmenų dėžutę, kurioje yra papildomų įrankių, kurie padės sugauti didelį laimikį.

Žvejybos veiksmas vyksta 5 × 3 būgnėje su iki 20 aktyvių laimėjimo linijų. Žaidėjai turi atitikti simbolius, pradedant nuo kairiojo būgno. Ritės pilnos įvairių žvejybos įrankių, tokių kaip:

  • Kabliukai
  • Tinklai
  • Meškerės

Stakeloginis sukūrė žaidimo vaizdus, ​​​​kad atgaivintų žvejybos nuotykius, daugiausia dėmesio skiriant Eriko valčiai, plūduriuojančiai ant ritės ežere. Žaidėjai įjungti naujų internetinių kazino svetainių gali prisijungti prie jo į naktinę kelionę, kai žaidimas pereina iš dienos į naktį Nemokamų sukimų premija suaktyvina.

Tuo tarpu auksinės žuvelės sklaidos simbolis yra viena brangiausių žuvų vandenyne. Jei įgysite tris iš jų, gausite šešis nemokamus sukimus. Tai gali padidėti iki aštuonių ar dešimties, jei gausite atitinkamai keturias ar penkias auksines žuveles. Atminkite, kad žaidime yra keturi kiti žuvies simboliai, kurių kiekvienas turi savo dydžio daugiklį.

Premijos raundų metu Erikas gali įsitraukti į žaidimą kaip Walking Wild simbolis. Pakartotinis sukimas bus aktyvuotas, kai jis pasirodys, o laukinis sukimas pasislinks viena vieta į kairę su kiekvienu sukimu. Šie pakartotiniai sukimai tęsiasi tol, kol Erikas pasiekia kairiausią būgną, o po to išnyksta iš tinklelio.

Tikėtina, kad vienu metu atsiras įvairūs Walking Wild, o tai gali sukelti fantastiškų šansų laimėti! Be to, kiekvieną kartą, kai pajudės laukiniai gyvūnai, jie padidins daugiklius.

Eric's Big Catch yra puikus priedas prie besiplečiančios Stakelogic kolekcijos internetiniai lošimo automatai. Prieš šį leidimą bendrovė paskelbė apie kelionę į laukines Bison Blocks lygumas. Dar gegužę įmonė pradėjo veikti „Money Track 2“ su 50 000 kartų didesne išmoka.

Andrew Fraser, Stakelogic produkto savininkas, pakomentavo: 

"Žvejybos temos lošimo automatai yra didžiulis žaidėjų hitas, ir mes nekantraujame, kol žaidėjai išplauks į vandenis su Eriku ir jo papildomų funkcijų dėžute. Eriko didelis laimikis yra puikus žvejybos tematikos premijų, laimėjimų potencialo ir naujoviško žaidimo derinys. Tai fantastiškas papildymas mūsų augančiam internetinių lošimo automatų žaidimų portfeliui, ir mes nekantraujame pamatyti, kaip žaidėjai reaguos

Paskutinės naujienos

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą
2023-08-31

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą

Naujienos