„Play'n GO“ sujungia pažįstamus veidus naujausiame „Hugo Legacy“ lošimo automate

Naujienos

2023-08-17

Benard Maumo

Play'n GO paskelbė, kad išleidus Hugo Legacy laukimas pagaliau baigėsi. Žaidimas mini 30-metį Hugo the Troll, parodydamas Play'n GO atsidavimą milžiniškiems žaidimams ir tikroviškiems nustatymams.

„Play'n GO“ sujungia pažįstamus veidus naujausiame „Hugo Legacy“ lošimo automate

Žaidžiamas 7x7 tinklelio erdvėje, šis žaidimas sujungia visus atpažįstamus personažus iš paskutinių penkių Hugo pabėgimų. Naujausiame leidinyje Hugo prašo savo draugų Jeano Paulo ir Fernando padėti jam sustabdyti Scylla ir Don Croco piktus darbus po įdomių įvykių 2021 m. Hugo Carts.

Žaidėjai pas naujos kazino svetainės turi pašalinti visus Dinamito, Legacy Cap, Key, Gold, Diamond arba Character simbolius iš tinklelio, kad gautų tipišką Hugo Legacy laimėjimą. Jie taip pat turėtų atkreipti dėmesį į viršįtampio matuoklį, kurį galima užpildyti, kad gautų premijas.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco ir Scylla gali atskleisti savo įgūdžius tinklelyje, todėl žaidimas tampa įdomesnis ir dinamiškesnis. Tačiau nesijaudinkite, jei penkių atskirų asmenybių valdymas atrodo daug darbo. „Hugo Legacy“ žaidėjai žaisdami gauna atnaujinimą apie kiekvieną sugebėjimą.

Kai Hugo sukaups 15 įkrovimų, bus paleista įkrovimo funkcija. Pirmoji Charge funkcija padidina laukinių simbolių skaičių tinklelyje nuo penkių iki aštuonių, o antroji Charge paverčia nuo dviejų iki penkių mažai apmokamų simbolių į didelės vertės simbolius. Trečiajame įkrovime Scylla pritaiko savo sugebėjimus tinkle, gindama vieną ar du „Wild“ simbolius.

Tuo tarpu Fernando gali paversti konkretų simbolį į laukinį ketvirtąjį įkrovimą. Tada paskutinėje Charge funkcijoje Jean-Paul dubliuos simbolius, kad sukurtų laimėjusias grupes.

Galiausiai žaidėjai gali surinkti 35 ir 50 Scylla ir Don Croco simbolių, kad suaktyvintų Nemokamas sukimas režimas su penkiomis pakopomis. Kiekvienas naujas simbolių išvalymo slenkstis atrakina įvairų paskatų pasirinkimą nemokamų sukimų tema. Žinoma, žaidėjai gali lažintis savo laimėjimu būdami nemokamų sukimų režimu.

Žaidimo išlaikymo vadovas Play'n GO, George Olekszy, pakomentavo:

"Hugo Legacy yra tikrai ambicingas lošimo automatas. Šis žaidimas apdovanoja gerbėjus šauniais linktelėjimais ir nuorodomis į personažus iš viso Hugo veikėjų sąrašo, sugrąžindamas įsimintinus veidus iš originalaus Hugo (2016), taip pat Hugo 2 (2017), Hugo Goal. (2018) ir Hugo's Adventure (2019). Kadangi tai yra 30-asis trolio Hugo gimtadienis, teisinga, kad gerbiame IP, jo daugialypės terpės franšizę ir lošimo automatus šiuo tikrai dinamišku pavadinimu. Charge funkcijos ir charakterio sugebėjimai yra tikrai nuostabus."

Paskutinės naujienos

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą
2023-08-31

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą

Naujienos