Leiskitės į tarpgalaktinę kelionę „Yggdrasil“ „Giganimals GigaBlox“.

Naujienos

2023-04-18

Benard Maumo

„Yggdrasil“ paskelbė apie kosmoso tematikos „Giganimals GigaBlox“ debiutą. Šis jaudinantis žaidimas žaidžiamas ant 6 būgnų su 40 statymo eilučių, kur kūrėjo išskirtinė GigaBlox Game Engagement Mechanic (GEM) funkcija gali padidinti simbolius iki įspūdingo 6 × 6 dydžio.

Leiskitės į tarpgalaktinę kelionę „Yggdrasil“ „Giganimals GigaBlox“.

Įdomu tai, kad šis visiškai naujas lošimo automatas iš „Yggdrasil“ žaidimai turi du nemokamo sukimo režimus ir „Wild Surge“, kuris gali pasirodyti bet kurio sukimo metu. „Wild Surge“ funkcija gali paversti vieną iš keturių mažai apmokamų simbolių į laukinius simbolius, kad būtų galima laimėti didžiulius.

Bazinio žaidimo metu mažai apmokami simboliai gali apdovanoti laimėtus derinius, tuo pačiu laipsniškai pildydami Erdvėlaivių kolekcijos matuoklius. Surinkę pakankamai simbolių ant matuoklio, žaidėjai gali inicijuoti a Nemokamų sukimų režimas

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas iš keturių gyvūnų turi savo skaitiklį, kuris prasideda skirtingais lygiais, o sugeneruota suma priklauso nuo simbolių skaičiaus laimėjimo derinyje. Užpildžius erdvėlaivio matuoklį, įsijungs nemokamų sukimų kolekcijos režimas, o paleidimo simbolis veiks kaip laukinis per visą premiją.

Be to, žaidėjai geriausi nauji internetiniai kazino gali tęsti skaitiklių pildymą nemokamų sukimų metu. Tai leidžia jiems paversti daugiau mažai apmokamų piktogramų į laukinius. „Giganimals GigaBlox“ žaidėjai taip pat gali pasukti lošimo ratą, kad gautų daugiau papildomų sukimų, kai renka „scatter“ kamuolius ir taip padidina žaidimo įsitraukimą. Galutinis tikslas yra pasiekti 5120 kartų didesnį prizą. 

Kaip ir tikėtasi, tam tikrose teisinėse jurisdikcijose žaidimas taip pat turi pirkimo funkciją. Ši funkcija leidžia lošėjams įsigyti prieigą prie nemokamų sukimų režimo. 

Stuartas McCarthy, Yggdrasil produktų ir programų vadovas, pareiškė: 

"Giganimals GigaBlox mato, kad mes paimame vieną iš populiariausių brangakmenių ir suteikiame jam neįprastą išvaizdą. Su dviem nemokamų sukimų režimais, įskaitant įsitraukimą skatinantį kolekcijų matuoklio režimą, esame įsitikinę, kad tai bus dar vienas įspūdingas papildymas į mūsų portfelį“.

Paskutinės naujienos

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą
2023-08-31

Atraskite „Betsoft“ balandžio įniršio ir „Scarabs Chamber“ lošimo automatą

Naujienos