Naujienos

September 7, 2023

Betsoft kviečia žaidėjus rinkti turtus balandžio Fury ir Skarabėjų rūmuose

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Betsoft Gaming“, pirmaujanti internetinių lošimų automatų tiekėja, paskelbė apie savo naujausią senovės Egipto tematikos lošimo automatą „Aprily Fury and the Chamber of Scarabs“. Šiame žaidime žaidėjai lydės naują kūrėjo heroję (April) į nuotykį, kad atskleistų senovės Egipto lobius. Jame yra daugybė funkcijų, kurios padės žaidėjams atlikti savo misiją, įskaitant Hold & Win, Paying Wilds ir Free Spins. Didžiausias atlygis Skarabėjų rūmuose yra 4 000 kartų didesnis už statymą!

Betsoft kviečia žaidėjus rinkti turtus balandžio Fury ir Skarabėjų rūmuose

The internetinis lošimo automatas nukelia žaidėjus giliai į faraono kapą, kuris šimtmečius buvo netrikdomas. Šis 5 būgnų, 20 laimėjimo linijos žaidimas leidžia žaidėjams pasinaudoti legendiniais turtais, o simboliai, tokie kaip deglas, slinkties ir taurės simboliai, apdovanoja žaidėjus, besiruošiančius ieškoti Auksinės Skarabėjo monetos. Suradus šešias ar daugiau monetų, suaktyvinama „Hold & Win“ funkcija.

Betsoft žaidimai sako, kad žaidėjai gali padauginti savo statymą nuo 1x iki 500x. Tada jie gaus tris pakartotinius sukimus, kurių pradinė vertė bus atstatyta, kai surinks bet kokį naują skarabėją. Išnaudojus visus pakartotinius sukimus arba supakavus būgnus papildomais skarabėjais, žaidime bus apskaičiuojamas atlygis, o auksiniai skarabėjai gaus prizus prieš baigiant Hold & Win žaidimą.

Kaip žino kiekvienas patyręs lobių ieškotojas, faraonų kapai visada turi slaptą slėptuvę, o April Fury ir Scarabs Chamber nesiskiria! Kai balandis akylai įsibėgėja tamsiuose kapuose, ritės pasisuks ir šikšnosparniai kils į niūrią naktį.

Žaidėjai prie geriausios naujos kazino svetainės gali rasti dar didesnius laimėjimus, ant žaidimo lentos surinkęs bent tris „Auksinio rakto“ sklaidytuvus. Kai raktai įeis į spynas, faraono akys užsidegs žaliai, o jo griaustinis balsas paleis Nemokamų sukimų premija. Žaidėjai gaus net devynis nemokamus sukimus, kuriuose galės suaktyvinti funkciją Hold & Win, kad gautų karališką turtą.

Tuo tarpu Liūto galva yra laukinė ir pasirodo ant bet kurio ritinio. The programinės įrangos kūrėjas sako, kad ši piktograma gali pakeisti visus simbolius, išskyrus auksinius skarabus ir raktų sklaidytuvus. Be to, kai ant būgnų atsiranda du, trys, keturi ar penki Wild, laimėjimai tampa dar naudingesni.

„Betsoft“ gerbėjai troško dar vieno programinės įrangos kūrėjo papildymo. Noras patenkintas, magijos tematikos lošimo automatas, buvo paskutinis bendrovės papildymas, išleistas liepos mėn. Prieš tai kompanija pakvietė žaidėjus pasimėgauti gardžiais patiekalais Kinijos gatvėse Pho Sho.

Anastasia Bauer, „Betsoft Gaming“ paskyros valdymo vadovė, pakomentavo:

„Vienu metu veikiančių Hold & Win ir Free Spins funkcijų dizainas tampa „Betsoft“ parašu ir galimybe, prie kurios mūsų žaidėjai grįžta kartodami. Abi šias funkcijas demonstruojantis „April Fury“ ir „Scarabs Chamber“ yra vizualiai stulbinantis lošimo automatas. su nauja herojė. Didelis laimėjimų potencialas įtraukiančioje lobių paieškos temoje tikrai bus didelis mūsų klientų hitas

Paskutinės naujienos

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.
2023-10-26

„Wizard Games“ išleido naujus baisius pavadinimus „Grafo lobiai“.

Naujienos